KONTAKTA OSS.

Nibo Caravan AB - Välkommen till Norrlands största husvagns- och husbilshandlare av KABE och Adria.

Nibo Caravan AB
Renshammarvägen 16
Bollnäs

Telefon: 0278-17290
Epost: nibo.bollnas@telia.com

Linda Thyrell

Linda Thyrell

VD / Försäljning
Tel: 0278-172 91
Mobil: 070-625 38 09
nibo.bollnas@telia.com

Tommy Lindvall

Tommy Lindvall

Platschef / Försäljare
Tel: 0278-172 92
Mobil: 073-817 12 01
tommy@nibo.nu

Stefan Östlund

Stefan Östlund

Säljare
Tel: 0278-73 98 47
Mobil: 070-187 16 65
stefan@nibo.nu

Micke Johansson

Micke Johansson

Säljare
Tel: 0278-172 93
Mobil: 070-605 96 18
micke@nibo.nu

Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Butikschef
Tel: 0278-172 94
Mobil: 073-280 15 68
reservdelar@nibo.nu

Sandra Lindgren

Sandra Lindgren

Butik
Tel: 0278-172 97
Mobil: 073-280 15 66
reservdelar@nibo.nu

Robin Aspenfelt

Robin Aspenfelt

Butik / Försäljning
robin@nibo.nu

Magnus Jonsson

Magnus Jonsson

Verkstadschef, kundmottagare
Tel: 0278-172 98
verkstad@nibo.nu

Marcus Hansson

Marcus Hansson

Verkstad

Anders Nordström

Anders Nordström

Verkstad

Erik Edh

Erik Edh

Verkstad

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Snickeri

Jimmy Nilsson

Jimmy Nilsson

Snickeri

Fredrik Hennig

Fredrik Hennig

Försäkringsskador / Snickeri
Tel: 0278-172 96
snickeri@nibo.nu

Jonas Hildingsson

Jonas Hildingsson

Verkstad

Nibo Caravan i
sociala medier

För senaste nytt från oss, följ Nibo Caravan i sociala medier!

Bläddra eller ladda
ner kataloger

Katalogerna direkt från KABE, Adria och Kama Fritid

Nibo Bollnäs använder cookies!

För att förbättra din upplevelse, analysera trafik och ge dig personligt anpassade erbjudanden använder vi cookies.